SQZ15AJB-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ15AJB-10K
JLCPCB Part #
C3477955
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS