SQZ10AJB-75K
MFR.Part #
SQZ10AJB-75K
JLCPCB Part #
C1401474
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 75kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS