SQZ10AJB-6R8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ10AJB-6R8
JLCPCB Part #
C1401299
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 6.8Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS