SQZ10AJB-4K3
MFR.Part #
SQZ10AJB-4K3
JLCPCB Part #
C1401369
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 4.3kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS