SQZ10AJB-30R
MFR.Part #
SQZ10AJB-30R
JLCPCB Part #
C1404684
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 30Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS