SQZ10AJB-2K7
MFR.Part #
SQZ10AJB-2K7
JLCPCB Part #
C1401447
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 2.7kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS