SQZ10AJB-22K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ10AJB-22K
JLCPCB Part #
C1404691
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 22kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS