SQZ10AJB-1K3
MFR.Part #
SQZ10AJB-1K3
JLCPCB Part #
C1401764
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS