SQZ10AJB-100K
MFR.Part #
SQZ10AJB-100K
JLCPCB Part #
C3568266
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS