SQZ10AJB-0R82
MFR.Part #
SQZ10AJB-0R82
JLCPCB Part #
C1401713
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 820mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS