SQZ10AJB-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ10AJB-0R62
JLCPCB Part #
C1401720
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS