SQP700JB-820R
MFR.Part #
SQP700JB-820R
JLCPCB Part #
C1397216
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 7W 820Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS