SQP500JB-82K
MFR.Part #
SQP500JB-82K
JLCPCB Part #
C3545005
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 82kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS