SQP500JB-75K
MFR.Part #
SQP500JB-75K
JLCPCB Part #
C1395641
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 75kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS