SQP500JB-3K3
MFR.Part #
SQP500JB-3K3
JLCPCB Part #
C1397801
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS