SQP500JB-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP500JB-10K
JLCPCB Part #
C3526513
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS