SQP40AJB-4R7
MFR.Part #
SQP40AJB-4R7
JLCPCB Part #
C1425041
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS