SQP40AJB-24K
MFR.Part #
SQP40AJB-24K
JLCPCB Part #
C3526160
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS