SQP40AJB-1K6
MFR.Part #
SQP40AJB-1K6
JLCPCB Part #
C1424925
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS