SQP30AJB-4K3
MFR.Part #
SQP30AJB-4K3
JLCPCB Part #
C1413131
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 4.3kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS