SQP30AJB-1K6
MFR.Part #
SQP30AJB-1K6
JLCPCB Part #
C1413179
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS