SQP30AJB-1K3
MFR.Part #
SQP30AJB-1K3
JLCPCB Part #
C3557964
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS