SQP30AJB-13K
MFR.Part #
SQP30AJB-13K
JLCPCB Part #
C1413166
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS