SQP300JB-6K2
MFR.Part #
SQP300JB-6K2
JLCPCB Part #
C1392555
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS