SQP300JB-43K
MFR.Part #
SQP300JB-43K
JLCPCB Part #
C1392749
Description
-55℃~+155℃ 3W 43kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS