SQP300JB-33K
MFR.Part #
SQP300JB-33K
JLCPCB Part #
C1392732
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS