SQP300JB-1R1
MFR.Part #
SQP300JB-1R1
JLCPCB Part #
C1392806
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS