SQP300JB-1K2
MFR.Part #
SQP300JB-1K2
JLCPCB Part #
C1392839
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS