SQP300JB-0R47
MFR.Part #
SQP300JB-0R47
JLCPCB Part #
C1392713
Description
-55℃~+155℃ 3W 470mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS