SQP25AJB-820R
MFR.Part #
SQP25AJB-820R
JLCPCB Part #
C1407742
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 820Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS