SQP25AJB-5K1
MFR.Part #
SQP25AJB-5K1
JLCPCB Part #
C1408109
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 5.1kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS