SQP25AJB-470R
MFR.Part #
SQP25AJB-470R
JLCPCB Part #
C1408121
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 470Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS