SQP25AJB-300R
MFR.Part #
SQP25AJB-300R
JLCPCB Part #
C1406644
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 300Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS