SQP25AJB-1K3
MFR.Part #
SQP25AJB-1K3
JLCPCB Part #
C1406716
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS