SQP25AJB-1K1
MFR.Part #
SQP25AJB-1K1
JLCPCB Part #
C3472537
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS