SQP20AJB-6R2
MFR.Part #
SQP20AJB-6R2
JLCPCB Part #
C1406106
Description
-55℃~+155℃ 20W 6.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS