SQP20AJB-6K2
MFR.Part #
SQP20AJB-6K2
JLCPCB Part #
C1406108
Description
-55℃~+155℃ 20W 6.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS