SQP20AJB-68K
MFR.Part #
SQP20AJB-68K
JLCPCB Part #
C1406112
Description
-55℃~+155℃ 20W 68kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS