SQP20AJB-47K
MFR.Part #
SQP20AJB-47K
JLCPCB Part #
C1406151
Description
-55℃~+155℃ 20W 47kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS