SQP20AJB-3K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP20AJB-3K6
JLCPCB Part #
C1406167
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 3.6kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS