SQP20AJB-1R8
MFR.Part #
SQP20AJB-1R8
JLCPCB Part #
C3393991
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS