SQP20AJB-1R1
MFR.Part #
SQP20AJB-1R1
JLCPCB Part #
C1406316
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS