SQP20AJB-11K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP20AJB-11K
JLCPCB Part #
C1406205
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS