SQP20AJB-0R27
MFR.Part #
SQP20AJB-0R27
JLCPCB Part #
C1406203
Package
Plugin,D12.5xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 270mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS