SQP200JB-560R
MFR.Part #
SQP200JB-560R
JLCPCB Part #
C1392942
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 560Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS