SQP15AJB-47R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP15AJB-47R
JLCPCB Part #
C1401378
Package
Plugin,D12.5xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 47Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS