SQP15AJB-2R7
MFR.Part #
SQP15AJB-2R7
JLCPCB Part #
C1401424
Description
-55℃~+155℃ 15W 2.7Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS