SQP15AJB-1R8
MFR.Part #
SQP15AJB-1R8
JLCPCB Part #
C3507535
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS