SQP15AJB-0R82
MFR.Part #
SQP15AJB-0R82
JLCPCB Part #
C1401331
Description
-55℃~+155℃ 15W 820mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS