SQP15AJB-0R62
MFR.Part #
SQP15AJB-0R62
JLCPCB Part #
C3391689
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS